Klawiatury ENDORFY

utworzone przez | maj 27, 2024 | Elektronika/Sprzęt | 0 komentarzy

Klawiatura gamingowa ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB

ENDORFY Omnis to ergonomiczna klawiatura gamingowa, którą charakteryzuje wysoka jakość wykonania, niezawodność i szybki czas reakcji. To cechy, dzięki którym odniesiesz sukces. Jej funkcjonalność oraz konstrukcja dostosowana jest typowo do gamingu. Klawiatura ENDORFY Omnis pomoże Ci odmienić losy rozgrywki na Twoją korzyść.

ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB

Przełączniki mechaniczne Kailh Brown

Kailh Brown to przełączniki typu „tactile”. Dobrze radzą sobie w sytuacjach, które wymagają płynnych i subtelnych ruchów. Są też wytrzymałe – ich żywotność szacowana jest na poziomie aż 50 mln kliknięć. Natomiast dzięki funkcji N-Key Rollover każde z nich zostanie zarejestrowane i wykonane. Do tego brzmią przyjemnie cicho.

ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB

Ergonomia w parze z wytrzymałością

Wysoka wytrzymałość to zasługa „keycapów”, które zostały wykonane z materiału PBT w technologii Double Shot. W trakcie tego procesu do formy klawisza wstrzykuje się dwa rodzaje wytrzymałego i odpornego na ścieranie tworzywa. Dzięki temu przyciski nie wymagają dodatkowego wykończenia. To prawdziwa tarcza, która chroni przed wytarciem i trzyma Twoje palce na miejscu.

ENDORFY Omnis oferuje solidne oparcie dla nadgarstków. Dzięki magnetycznym mocowaniom podpóka jest łatwa w montażu i mocno trzyma się klawiatury. Jeśli wolisz, możesz ustawić ją w pewnej odległości od swojego Omnisa – dzięki szerokim gumowym nóżkom pozostanie stabilna w każdej pozycji.

Żeby wygodnie Ci się klikało, na spodzie ENDORFY Omnis znajdują się dwustopniowe nóżki. Dzięki nim masz możliwość ustawienia klawiatury pod wybranym kątem – tak, jak jest Ci najwygodniej.

ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB

Wyjątkowy klimat z podświetleniem ARGB

Z ENDORFY Omnis dopasujesz wygląd klawiatury do swojego centrum zarządzania światem. Podświetlisz każdy ze 104 przycisków na inny kolor, zmienisz barwę kluczowych klawiszy albo ustawisz jeden efekt dla całego panelu. Możesz zrobić to z pomocą dołączonego oprogramowania albo z poziomu klawiatury – bez instalacji softu.

Ponadto ze wsparciem aplikacji stworzysz własne profile i zaprogramujesz własne makra.

ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB

Głośność pod palcami

ENDORFY Omnis to klawiatura, w której pod ręką palcami masz opcję regulacji głośności. Dosłownie – wystarczy jeden subtelny ruch dłoni, żeby ściszyć muzykę lub wyciszyć komunikator.

To zasługa szerokiej metalowej rolki do kontrolowania głośności, która została dodana na obudowie. Każdy jej ruch jest zaakcentowany wyczuwalnym skokiem, więc możesz precyzyjne ustawiać parametry bez odrywania oczu od monitora. Regulujesz głośność kręcąc nią, a wyciszasz wszystko jednym kliknięciem.

ENDORFY Omnis Kailh Brown RGB
Mateusz Osiak

Mateusz Osiak

Administrator

Uczeń Technikum Elektronicznego